Menu

Tvorba webu je taková raketová věda

Kvalitní webové stránky nejsou otázka pár hodin a je potřeba pečlivě promyslet každý krok, který společně uděláme. Provedeme Vás celým procesem a určitě se nebudete muset stát webovým specialistou. Soustřeďte se na vaše podnikání a my se postaráme o Váš nový web.

Jak to funguje?

Analýza

Kvalitní analýzou předejte mnoha chybám ještě než nastanou. Víte jaká je vaše konkurence? Jak jste na tom v rámci SEO? Zjistíme to společně.

Ikona
Ikona

Strategie webu

Uděláme si společný workshop, kde si projdeme cíle webu, nastavíme si klíčové body projektu a ujasníme, jakou cestou se vydáme. Výstupem z workshopu jsou první náčrty webu a potřebné data pro wireframe.

Wireframe

Wireframe nám pomůže přesně ujasnit, jak bude web vypadat. Připravíme prostor pro texty, obrázky a funkční prvky webu.

Ikona
Ikona

Copywriting

Práce s texty je důležitým prvkem. Budete překvapeni, co s Vaším nápadem dokáže udělat dobrý text. Kvalitní texty prodávají.

Prototyp

V této fázi máme hotový obsah webu a strukturu, na základě které vytvoříme funkční klikatelný prototyp.

Ikona
Ikona

Design

Design je jedna z posledních částí tvorby. Pomocí srozumitelných textů, wireframů a konečného prototypu připravíme grafiku webu na míru vaší značce a potřebám.

Kódování

Grafika je hotová a můžeme se pustit do programování celého webu. Máte zájem o možnost si sami upravovat grafiku nebo Vám bude stačit pouze měnit texty? Společně najdeme tu nejlepší variantu, která bude vyhovovat vaším potřebám.

Ikona

Testování

Jsme jenom lidé a občas uděláme chybu. Na konci celého procesu web projde uživatelským testováním, kde se odladí případné chyby před spuštěním do ostrého provozu.

Dlouhodobá spolupráce

Po spuštění do ostrého provozu se budeme o váš web starat, analyzovat a stálé přizpůsobovat potřebám vašim a hlavně vašich zákazníků.

Máte projekt, pro který potřebujete web?

Ozvětě se nám a osobně se rádi potkáme

Mám zájem